Sizin için en güvenilir çözümler
Hakkımızda

Köroğlu Group bünyesinde 2008 yılında kurulan Köroğlu Tıbbi Malzemeler Ltd. Şti. Tıbbi cihaz sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiştir. Kaliteyi her zaman temel hedef olarak benimsemek ile beraber, ISO 13485:2003 kalite sistem sertifikası ve tüm ürünlerin CE belgelendirilmesi çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak, dünya çapında adından söz ettiren bir firma haline gelmiş durumdadır. İzmir’de konuşlu firma, kendi alanında Türkiye’nin ve yakın komşu bölgelerin en büyük üreticisi konumundadır. Bu gücü arkasına alarak yerel piyasanın tamamına hakim durumdadır.

 

Firmanın temel hedef ve stratejileri: Sürekli geliştirme ile beraber, kullanıcı dostu, çağdaş, teknolojik, yenilikçi ürünler üretirken daima kaliteyi en önemli hedef olarak belirlemek, daima en yüksek kaliteyi, piyasanın en iyi fiyatına müşterilerine sunmak üzere sıralanabilir.

 

Firma Yerel mevzuat ve şartlara uyum sağlamayı taahhüt olarak belirlemiş ve bunun ile ilgili olarak şu çalışmaları sürekli olarak yürütmekte ve takip etmektedir.

 

Yeşil Çevre için Geri Dönüşüm: Firma içerisinde her türlü proses ve amaç için kullanılan, cam, plastik, kağıt, karton, atık pil gibi malzemeler daha temiz bir çevre için geri dönüşüm sisteminde değerlendirilmek üzere ilgili kuruluşlara gönderilir.

 

Dumansız Hava Sahası: Sağlık bakanlığı girişimi ile yasal mevzuatta yapılan değişiklikler ile kapalı alanlarda tütün ürünlerinin kullanılması sınırlandırılmış olmasını örnek kabul ederek, firmamız dumansız hava sahasını benimsemiştir.

 

 Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ギャンブル