Sizin için en güvenilir çözümler
Uzmana Danışın

Sıkça Sorulan Sorular:

 

S:Certain ve Surelab Ürünlerini evimde rahatlıkla uygulayabilir miyim?

C: Certain ve Surelab ürünlerimiz özellikle siz ev kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış kullanıcı dostu ürünlerdir. Bu nedenle evinizin rahat ortamında ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

S: Ürünler ne kadar güvenilir?

C: Üretilen ürünlerimizin güvenirlilik düzeyleri çok yüksek orandadır. Bu değerler, Avrupa Birliği standardları ve uluslar arası standardlar tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir.

 

S:Ürünler ne kadar zamanda sonuç vermektedir?

C: Ürünün cinsine göre değişmekle beraber ortalama 5 – 20 dakika arasında kesin sonuçlar alınmaktadır.

 

S: Cihaz üzerine damlatılan numune ve beklenen süre sonucunda cihaz üzerinde herhangi bir çalışma belirtisi gözlenmedi ve herhangi bir çizgi yok bunun sebebi nedir?

C:Cihaz üzerine damlatılan numunede bir sorun bulunmaktadır, yada numune eksik eklenmiştir.

 

S:Ürünün en son kullanma tarihi ne kadardır?

C:Tüm ürünlerimizde son kullanma süresi 24 Aydır. Son kullanma tarihine kadar ürünlerimizin hatasız çalışması söz konusudur.

 

S:Ürünler ne tür insan kaynaklı numuneler ile çalışmaktadır?

C:Üretimini yaptığımız ürünlerimizden Gebelik Test grubu idrar ile enfeksiyonel gruptaki ürünlerimiz ise profesyonel kullanıcılar tarafından uygun koşullara getirilen insan serum yada plazması ile çalışmaktadır.

 

S:Ürünleri nasıl temin edebiliriz?

C: Profesyonel gruptaki ürünlerimizi bayi satış servisimiz aracılığı ile, ev kullanıcılarına yönelik ürünlerimizi ise en yakın eczanelerde bulabilirsiniz.

 

S:Nasıl bayi olurum?

C:Bayi satış servisimiz siz değerli müşterilerimiz için her türlü desteği sağlamaktadırlar. Bunun haricinde, web sitemiz aracılığı ile yada yine web sitemizde bulabileceğimiz irtibat numaraları aracılığı ile yada faks ile bize bayilik taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

S: Satın aldığım ürün arızalı çıktı ne yapabilirim?

C: En yakın eczaneden aldığınız ürünün arızalı çıkması durumunda ürün kutularımız üzerinde yer alan, müşteri danışma hattımızı arayarak uzmanımıza her türlü sorununuzu iletebilirsiniz.

 

Sizin de aklınıza takılan sorular olusa lütfen bize yazın.

info@koroglugroup.com

 Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ギャンブル